Nr referencyjny

Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego/11.19

Dodano

2 grudnia 2019

Miejsowość

Kraków

Praca zdalna w marketingu internetowym

Branża

Marketing / Reklama / Promocja i PR

Nazwa stanowiska

Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

20

STRONY123 to firma produkujaca strony internetowe Chicago i wykonujaca pozycjonowanie stron w Chicago. Zajmujemy sie całościowo marketingiem online od 10 lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi na rynku. Wykonaliśmy ponad 600 stron internetowych oraz wypozycjonowaliśmy ponad 200 klientów na pierwszą stronę Google.

Zakres obowiązków

• Wsparcie w działaniach marketingowych związanych z: pozycjonowaniem, promocją lokalną, reklamami AdWords

Wymagania

• Doświadczenie w kampaniach online marketingowych lub zainteresowanie tą tematyką. • Proaktywność • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (głównie w piśmie) • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych relacji • Otwartość, entuzjazm oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne • Własny laptop do pracy

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Pracę zdalną - możesz pracować z każdego miejsca na Ziemii :) • Przyjazną, startup’ową atmosferę pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole • Potężną dawkę wiedzy w obsłudze kampanii online marketingowych • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy • Wsparcie doświadczonych osób • Pracę dla zagranicznych klientów. Większość kampanii w języku angielskim • Możliwość bardzo szybkiego awansu dla zaangażowanych osób • Wypłata co dwa tygodnie • Po testowym okresie 4 tygodniowym, oferta stałej współpracy • Wynagrodzenie 2.5k - 6k zł miesięcznie na start w zależności od posiadanego doświadczenia.

Tak