Nr referencyjny

pracownik biurowy+obsługa klienta/09/2017

Dodano

11 września 2017

Miejsowość

Kraków

pracownik biurowy+obsługa klienta

Branża

Inne

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

20

Firma ADE ART - twojabizuteria.pl jest sklepem internetowym z biżuterią złotą i srebrną działającym na rynku od 15 lat .

Zakres obowiązków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW - obsługa klientów w sklepie stacjonarnym i internetowym w Krakowie -okolice Ronda Grzegórzeckiego. - obsługa komputera, - mile widziane zdolność manualne - przydatne w projektowaniu biżuterii.

Wymagania

WYMAGANIA: - mile widziana chęć do zdobywania wiedzy i nauki :) w zakresie obsługi i sprzedaży internetowej. - obowiązkowa znajomość języka angielskiego - wymagana swobodna rozmowa z klientem w mowie i piśmie. - dobra znajomość pakietu MS Office, - wysoka kultura osobista, - umiejętność samodzielnej pracy, - komunikatywność i zaangażowanie w powierzone zadania. - obowiązkowy uśmiech :)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

OFERUJEMY: - Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 15 lat - Pracę w zespole w przyjaznej atmosferze, - Duża swoboda oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań, - Umowa o pracę 1/2 etatu w godz od 15 do 19 + soboty od 10 do 15 : 00 ( istnieje możliwość dopasowania grafiku godzin pracy ) - Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania, - Niezbędne narzędzia pracy.