Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

sprzedawca/03/2017

Dodano

24 marca 2017

Miejsowość

Kraków

Drukuj
pracownik ds. ekspozycji towarów/sprzedawca

pracownik ds. ekspozycji towarów/sprzedawca

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Nazwa stanowiska

pracownik ds. ekspozycji towarów/sprzedawca

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Historia Podwawelskiej Spółdzielni Spożywców w Krakowie korzeniami swoimi sięga do"Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców Śródmieście, która powołana do życia została na Zebraniu Nadzwyczajnego Założycielskiego Walnego zgromadzenia Przedstawicieli w dniu 16 lipca 1984 r w Klubie PSS "Społem" na ul. Floriańskiej 28 w Krakowie. Nowo powołana samodzielna PSS Śródmieście obejmowała swym zasięgiem dzielnicę Śródmieście, w obrębie której znalazło się Centrum Starego Miasta, Grzegórzki, Dąbie po Rzekę Białuchę, os.Wieczysta i Ugorek, os. Czerwony Prądnik, Olsza II, Kleparz do Alei Trzech Wieszczów i Dzielnica Kazimierz. Z chwilą rozpoczęcia działalności Spółdzielnia posiadała 321 placówek handlowych w tym 233 spożywczych i 88 przemysłowych. Ponadto Spółdzielnia prowadziła 5 ośrodków "Praktyczna Pani", 1 Klub dla członków i pracowników, 40 punktów usługowych.Realizuje zadania gospodarcze w 16 placówkach. Wiodące sklepy to tzw. Hala Targowa na Grzegórzkach , Delikatesy w Rynku Głównym , pawilon przy ul. Meissnera , sklep przy ul. Brodowicza 5b, zespół sklepów w rejonie Dąbia. Posiada specjalistyczny sklep zaopatrzony w wysokiej jakości zastawę stołową (porcelana , szkło, sztućce). Na rzecz swoich członków spółdzielnia prowadzi działalność społeczno- samorządową. Realizowana jest ona poprzez możliwość uzyskania 2 % rabatu przy zakupach na "Kartę Klienta", która funkcjonuje w spółdzielniach, w całym kraju.

Zakres obowiązków

-wykładanie towaru/ekspozycja -obsługa klienta

Wymagania

-posiadanie statusu studenta zaocznego -zaangażowanie w wykonywane obowiązki -umiejętność pracy w grupie -dyspozycyjność -odpowiedzialność -aktualna książeczka sanepidu -mile widziane doświadczenie w pracy jako sprzedawca

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji -umowę zlecenie -wynagrodzenie 13zł brutto

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."