Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Pracownik ds. Programowania Systemów IT/11/21

Dodano

22 listopada 2021

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Pracownik ds. Programowania Systemów IT

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

Pracownik ds. Programowania Systemów IT

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudniamy ponad 70 000 Pracowników, nasza sieć obejmuje 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Jesteśmy jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich i logistycznych oraz narodowym operatorem pocztowym, z którego korzysta ponad 90% Polaków. Koncentrujemy się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów – paczek, logistyki, finansów, usług międzynarodowych i na rzecz administracji publicznej. W ostatnim czasie Poczta Polska zdobyła 1. miejsce w rankingu Rzeczpospolitej w kategorii najcenniejszych polskich marek działających w sektorze usług. W 2020 roku Poczta została laureatem konkursu TOP Marka zajmując pierwsze miejsce w kategorii firm kurierskich. W konkursie o Tytuł Pracodawca Godny Zaufania Poczta Polska wygrała w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym.

Zakres obowiązków

Na Twój dzień pracy będzie się składać: implementacja nowych i rozwijanych rozwiązań IT tj. systemów, funkcjonalności, interfejsów, zmian zgodnie ze specyfikacjami wymagań systemowych, biznesowych, projektowych, współpraca przy tworzeniu i opiniowaniu projektów, wniosków modyfikacji i zmian rozwiązań w zakresie sposobu realizacji, wyceny pracochłonności oraz identyfikacji ryzyk, rozwijanie i utrzymanie standardów i zapewnienie wysokiej jakości implementacji rozwiązań informatycznych, dostosowywanie i konfiguracja do potrzeb Spółki systemów IT dostawców zewnętrznych, tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej nowych i rozwijanych rozwiązań, testowanie autorskie wytworzonych rozwiązań, udział w rozwiązywaniu incydentów zgłoszonych przez użytkowników systemów, wsparcie dla testów akceptacyjnych.

Wymagania

Skontaktuj się z nami, jeśli: posiadasz wykształcenie minimum średnie, posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, potrafisz programować aplikacje i bazy danych (preferowane Angular, Symfony, lub PHP, Java, .net, ), jesteś komunikaty i potrafisz pracować w zespole.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

U nas zyskasz: umowę o pracę, pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, pracę w przyjaznym i inspirującym zespole.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."