Kelner/Kelnerka, Kucharz,Pomoc Kuchenna, Pokojowy/Pokojowa/11/2018

Dodano

21 listopada 2018

Miejsowość

Bognor Regis

Pracownik Hotelu- praca na święta

Branża

Hotelarstwo

Nazwa stanowiska

Kelner/Kelnerka, Kucharz,Pomoc Kuchenna, Pokojowy/Pokojowa

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

30

Ilość godzin w tygodniu

35

Brytyjski ośrodek wypoczynkowy Butlins w Bognor Regis ogłasza nabór do pracy w okresie świątecznym na stanowisko Kelner/Kelnerka, Kucharz,Pomoc Kuchenna, Pokojowy/Pokojowa Wyjazdy do pracy 1.12 i 8,12 Rozmowa z pracodawcą 22.11 i 29.11 przez Skype

Zakres obowiązków

Obowiązki zgodne ze stanowiskami Ilość godzin tygodniowo - min 35h

Wymagania

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia!!Wszystkiego nauczysz się na miejscu. Jedynym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego :) i oczywiście pozytywne nastawienie:)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Wynagrodzenie –od 7.83 £/h brutto jeśli masz powyżej 25 lat, 7.38 £/h brutto jeśli jesteś w wieku 21-24 Dodatkowo płatne godziny w dni świąteczne i Nowy Rok Bonus w postaci imprezy dla Pracowników 4.01 Zakwaterowanie na terenie ośrodka Możliwość nadgodzin w innym departamencie Zdobycie cennego doświadczenia Prace w okresie świątecznym lub dłuższe kontrakty