Nr referencyjny

Pracownik linii montażowej/05/23

Dodano

22 maja 2023

Miejsowość

Kraków

Pracownik linii montażowej

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

6

redox.me jest młodym i szybko rozwijającym się, działającym w skali globalnej producentem sprzętu laboratoryjnego w dziedzinie elektrochemii. W ciągu zaledwie kilku lat działalności wprowadziliśmy na rynek ponad 100 innowacyjnych produktów w produkcji seryjnej oraz ponad 300 systemów pomiarowych na zamówienie. Naszą główną siłą jest szerokie doświadczenie w opracowywaniu zaawansowanych rozwiązań do syntezy i charakteryzacji materiałów metodami elektrochemicznymi.

Zakres obowiązków

Do krakowskiego oddziału szwedzkiej firmy redoxme AB, poszukujemy pilnie osoby, która będzie służyć swoim wsparciem na różnych etapach procesu produkcyjnego. Zadania i obowiązki: Montaż kilku typów elektrod (referencyjnych, dyskowych, itp.), oraz inne zlecone, drobne prace laboratoryjne (czyszczenie, mycie, szlifowanie), pakowanie towaru.

Wymagania

• zdolności manualne do precyzyjnej pracy z małymi elementami, • obsługa elektronarzędzi, • cierpliwość i dbałość o szczegóły, • dbałość o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Miejsce pracy - nasze laboratorium zlokalizowane jest w budynku Centrum Energetyki AGH przy ulicy Czarnowiejskiej w Krakowie. Godziny pracy - elastyczne, w dni robocze (pn - pt) w godzinach 7:00-15:00. Forma zatrudnienia, wymiar czasu pracy oraz wynagrodzenie - do ustalenia.