Nr referencyjny

Kasjer/sprzedawca/05/22

Dodano

25 maja 2022

Miejsowość

Solina

PRACOWNIK OBSŁUGI KAS – PARK TEMATYCZNY „TAJEMNICZA SOLINA”

Branża

Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia

Nazwa stanowiska

Kasjer/sprzedawca

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta? Szukasz ciekawej pracy na sezon? Poszukujemy osób do pracy w charakterze pracownika obsługi kas oraz sklepu z pamiątkami w Parku „Tajemnicza Solina”. Poznaj nas: Polskie Koleje Linowe To pracodawca z ponad 85-letnią tradycją, działający obecnie w siedmiu ośrodkach w Tatrach, Pieninach i Beskidach. Już niebawem także w Solinie. PKL w Bieszczadach buduje aktualnie swój nowy ośrodek turystyczny. Powstaje kolej gondolowa, restauracja, wieża widokowa nad zaporą wodną w Solinie oraz park tematyczny.

Zakres obowiązków

• Aktywna sprzedaż pamiątek i usług Parku • Obsługa płatności i wystawianie faktur VAT • Profesjonalna obsługa klienta • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy • Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów w sklepie • Dbałość o bardzo dobry wizerunek Parku

Wymagania

• Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych • Pogodne usposobienie, życzliwość i chęć pomocy klientom • Wysoka kultura osobista • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów • Optymizm, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Pracę sezonową (lipiec-wrzesień) z możliwością dłuższej współpracy • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie • Bezpłatne szkolenia • Elastyczny grafik • Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole