Nr referencyjny

Pracownik Obsługi Klienta z jęz. niemieckim/06/22

Dodano

29 czerwca 2022

Miejsowość

cała Polska - praca zdalna

Pracownik Obsługi Klienta z jęz. niemieckim (również z orzeczeniem)

Branża

Administracja biurowa

Ilość miejsc pracy

1

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji

Zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich obowiązków ? • Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się odpowiadaniem na pytania od niemieckojęzycznych klientów w sprawach zamówień, produktów oraz płatności • Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w obsłudze klienta. Oferujemy 4-tygodniowe szkolenie wprowadzające, za które też Ci płacimy ! Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami niepełnosprawnymi !

Wymagania

Czego oczekujemy ? • Biegłej znajomości języka niemieckiego i polskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie • Doświadczenia w obsłudze komputera • Przyjaznego i zorientowanego na klienta sposobu komunikacji w każdej sytuacji • Gotowości do pracy w systemie zmianowym • Posiadania łącza DSL (LAN) lub LTE o prędkości co najmniej12 Mb/s • Cichego pokoju lub miejsca pracy, które nie rozprasza uwagi i jest oddzielone od reszty domu

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Co zyskasz dołączając do nas ? • Wynagrodzenie podstawowe + premię językową • Dodatek za pracę z domu • 26 dni urlopu na cały rok kalendarzowy (w oparciu o średnio 5-dniowy tydzień pracy) • Opiekę medyczną LUX MED, ubezpieczenie na życie i od niezdolności do pracy w Aviva, pakiet Multisport • Zniżkę dla pracowników na produkty firmy • Możliwości kształcenia i rozwoju