Nr referencyjny

OCHRONA

Dodano

22 lipca 2016

Miejsowość

KRAKÓW

PRACOWNIK OCHRONY

Branża

Produkcja / Praca fizyczna

Ilość miejsc pracy

10

Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa - od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo. W 2012r., po przejęciu jednego z konkurentów Konsalnet stał się największą firmą ochrony na polskim rynku. Firma zatrudnia około 25 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Świadczymy usługi w każdym z segmentów rynku security – ochrony fizycznej, monitoringu i obsługi gotówki. Dzięki temu możemy opracowywać i realizować usługi łączące poszczególne segmenty – co przy dużym doświadczeniu firmy pozwala na optymalizację kosztów ochrony. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3200 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 40 tysięcy Klientów. W naszej ofercie jest także monitoring satelitarny pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Zakres obowiązków

PRACA w CENTRACH HANDLOWYCH LUB MNIEJSZYCH SKLEPACH: ODZIEŻOWYCH, BUDOWLANYCH, SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWYCH. PRACA PRZY LINII KASA, PASAŻACH ORAZ MONITORINGU. MIEJSCE PRACY DOPASOWANE DO MIEJSCA ZAMIESZKANIA.

Wymagania

- statusu studenta, - pozytywnego podejścia do pracy i ludzi z którymi masz pracować, Nie masz doświadczenia? Wcale nie potrzebujesz! My Cię solidnie przeszkolimy.  Mamy młodą, wesołą i doświadczoną kadrę menadżerską 

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- doświadczenie w rozpoznawalnej w całej Polsce firmie, - nauczysz się reagować w sytuacjach „podbramkowych”, - będziesz miał kontakt z ludźmi co ułatwi Ci pracę w późniejszej karierze zawodowej, - jeżeli wykażesz się odpowiedzialnością, lojalnością i solidnym podejściem do pracy możemy zaproponować Ci jeszcze korzystniejsze warunki zatrudnienia, rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy, - na początek proponujemy Ci umowę zlecenie bo przecież musimy się poznać  - będziesz mógł pracować w wygodnej dla Ciebie lokalizacji, - gwarantujemy Ci terminowe wypłaty a ze stawki będziesz zadowolony