Nr referencyjny

PO/K

Dodano

27 sierpnia 2015

Warszawa, Wrocław, Grójec, Łódź, Poznań, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk

PRACOWNIK OPERACYJNY/ KIEROWCA

Branża

Transport

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

10

Ilość godzin w tygodniu

20

AUTOLOGIC SP. z o.o. Jesteśmy nowoczesną firmą outsourcingową świadczącą usługi z zakresu usług door-to-door, wynajmu pracowników technicznych i organizacji sprzedaży używanych samochodów. Specjalizujemy się w obsłudze największych firm wynajmu długoterminowego oraz dużych podmiotów użytkujących floty samochodów. Na rynku jesteśmy od roku 2005. Działamy na terenie całego kraju mając swoich przedstawicieli we wszystkich większych miastach Polski.

Zakres obowiązków

Zakres zadań: - prowadzenie samochodów osobowych - przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji,

Wymagania

Wymagania: - studenci studiów dziennych lub zaocznych, - min. 2 dni w tygodniu wolne od zajęć, - odpowiedzialność, wygląd zewnętrzny wzbudzający zaufanie, - prawo jazdy kat. B od min 2 lat, poparte praktyką w prowadzeniu aut, - zerowe konta punktów karnych, - dostęp do poczty elektronicznej i skanera. Mile widziane: - własny samochód, - min komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: • ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku.