Nr referencyjny

Telemarketer/12/2016

Dodano

13 grudnia 2016

Miejsowość

Kraków

pracownik telemarketingu

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Nazwa stanowiska

telemarketer

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Eurojobs.info jest licencjonowaną agencją zatrudnienia na rynku polskim, działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia oraz consultingu HR. Wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu, klienta, kandydata to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji. Eurojobs.info agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12867.

Zakres obowiązków

Opis stanowiska: - sprzedaż usług oraz produktów finansowych w języku angielskim, - kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami

Wymagania

- znajomość języka angielskiego na poziomie C1– warunek konieczny - doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane - wykształcenie wyższe mile widziane - komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów przez telefon - znajomość obsługi: Windows oraz pakietu Office - umiejętność efektywnej organizacji pracy - dokładność - umiejętność pracy w zespole - status studenta mile widziany

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - czas pracy pn-pt 8-16 lub 9-17 - umowa zlecenia lub umowa o prace , możliwość uzgodnienia - atrakcyjne wynagrodzenie - przyjemna atmosfera w pracy