Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

doradcatransakcyjny/03/2017

Dodano

15 marca 2017

Miejsowość

Warszawa

Drukuj
Praktykanci i Asystenci – Dział Doradztwa Transakcyjnego

Praktykanci i Asystenci – Dział Doradztwa Transakcyjnego

Branża

Księgowość / Podatki / Controlling / Audyt

Nazwa stanowiska

Praktykanci i Asystenci - Dział Doradztwa Transakcyjnego

Rodzaj pracy

staż/praktyki płatne

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

EY (dawniej Ernst & Young) to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Ponad 230 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to również największa firma doradcza na polskim rynku, zatrudniająca ponad 2900 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Poprzez swoje działania ma ambicję budować lepszy świat pracy dla swoich pracowników, klientów i całej społeczności.

Zakres obowiązków

Transakcje na rynkach kapitałowych, fuzje, przejęcia, transformacje, restrukturyzacje, due dilligence, wyceny spółek, przeglądy strategiczne i negocjacje. Jeśli podczas czytania powyższych haseł Twoje serce zaczęło bić odrobinę szybciej – pasujesz do nas. Czego się nauczysz? W Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY Polska (dawniej Ernst & Young) zdobędziesz unikalną wiedzę o zakupie i sprzedaży przedsiębiorstw, fuzjach oraz przejęciach. Pracujemy przy największych i najbardziej prestiżowych projektach z tego zakresu – z pewnością nie raz czytasz w gazetach o efektach naszej pracy.

Wymagania

Jakie umiejętności cenimy? Jeśli potrafisz twórczo rozwiązywać problemy oraz podejmować szybkie i trafne decyzje, mamy dla Ciebie morze możliwości. Przyda Ci się także umiejętność pracy w zespole oraz dobra znajomość języka polskiego i angielskiego. Do naszego zespołu poszukujemy studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, technicznych oraz ścisłych.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - stałą pracę jeśli masz tytul licencjata lub magistra i jesteś dyspozycyjny oraz gotowy do częstych podróży służbowych - płatne praktyki jeśli chcesz pogodzić karierę ze studiami - udział w programie rozwoju zawodowego EYU opierającym się na trzech filarach: 1) zdobywaniu różnorodnych doświadczeń 2) indywidualnym programie kursów i szkoleń 3) coachingu i mentoringu - program EY Care & Wellness, a w nim: masaże w biurze, karty sportowe, warsztaty edukacyjne, PlayStation, piłkarzyki i wiele innych.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."