Nr referencyjny

preseller/11/2016

Dodano

30 listopada 2016

Miejsowość

Kraków

PRESELLER / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. GASTRONOMII

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

3

Ilość godzin w tygodniu

30

Kompania Piwowarska – tradycja browarów i pasja piwowarów Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, między innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd’sa oraz kolekcję specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: - budowanie dystrybucji oferowanych produktów w punktach na podległym terenie - aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami z kanału HoReCa - realizowanie zakładanych celów sprzedażowych - dbanie o ekspozycję produktów i materiałów BTL w punktach - budowanie i rozwijanie relacji z klientami, kompleksowa obsługa - działania promocyjne, akcje marketingowe, programy lojalnościowe, - raportowanie wizyt w aplikacji mobilnej - realizacja zadań zlecanych przez koordynatora - udział w negocjacjach i renegocjacjach kontraktów z klientami - egzekucja ustaleń kontraktowych u klientów

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie w kontaktach z klientami, preferowane w branżach FMCG, HoReCa (znajomość lokalnego rynku gastronomicznego będzie dodatkowym atutem) - umiejętności sprzedażowe, nastawienie na realizację celów - wykształcenie minimum średnie - znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, arkusz kalkulacyjny Excel) - łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych - prawo jazdy kategorii B (min. 1 rok)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - interesującą i pełną wyzwań pracę w wymagającym, dynamicznym i profesjonalnym zespole - przejrzysty system wynagradzania uzależniony od wyników pracy (podstawa + premia) - samochód i telefon służbowy - możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych