Dodano

23 września 2016

Miejsowość

Kraków

Próbobiorca laboratoryjny

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

20

Ekolabos sp. z o.o. Laboratorium Badań Środowiskowych Wrocławski Park Technologiczny ul. Duńska 9, 54-427 Wrocław www.ekolabos.pl e-mail: biuro@ekolabos.pl tel: +48 71 738 20 25 fax: +48 71 707 25 39

Zakres obowiązków

- pobieranie próbek wody wodociągowej - praca w terenie, głównie Kraków i okolice - przygotowywanie pojemników i akcesoriów do pobierania próbek - opisywanie pobranych próbek - wykonywanie podstawowych pomiarów fizykochemicznych (pH, temperatura) - wypełnianie protokołów z poboru próbek

Wymagania

- aktualny status studenta - dyspozycyjność raz w tygodniu lub kilka razy w miesiącu (dokładne dni i godziny pracy do ustalenia z Kandydatem) - prawo jazdy kat. B - własne auto - sumienność, skrupulatność, dokładność

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- przeszkolenie praktyczne w zakresie wykonywanych obowiązków - możliwość zdobycia doświadczenia w pracy laboratoryjnej - pracę w młodym zespole - umowa zlecenie