Nr referencyjny

iOS/ALIOR

Dodano

30 lipca 2015

Miejsowość

Kraków

Programista iOS

Branża

Informatyka - programowanie

Ilość miejsc pracy

1

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych. Jako pierwszy polski bank w historii otrzymaliśmy prestiżowy tytuł: „Najlepszy europejski bank detaliczny 2015” przyznawany przez „Retail Banker International”

Zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: projektowaniu i rozbudowie aplikacji na platformę iOS programowaniu i wdrażaniu interfejsów dla opracowanych rozwiązań projektowaniu i rozbudowie API pod back-end dla implementowanych aplikacji i systemów

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która: bardzo dobrze zna język Objective-C zna środowisko Xcode wraz z narzędziami OCMockito dobrze zna iOS, zarówno od strony użytkownika, jak i programisty zna metodyki projektowania, tworzenia i testowania oprogramowania (TDD) posługuje się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację posiada podstawową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa sieciowego w kontekście aplikacji (kryptografia, podpis elektroniczny, szyfrowanie) Twoim dodatkowym atutem jest: ukończenie studiów (ewentualnie V rok studiów) na kierunku: elektronika, telekomunikacja, automatyka, informatyka, matematyka, fizyka lub pokrewnym znajomość języków programowania JavaScript, C, C++, JAVA, SQL i innych języków klasy 4GL znajomość standardów J2EE, w szczególności serwerów aplikacyjnych, kontenerów EJB sewletów

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę udział w realizacji unikalnego projektu w branży finansowej pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce szerokie możliwości rozwoju zawodowego elastyczne godziny pracy dla osób studiujących wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.) pakiet relokacyjny