Nr referencyjny

Programista JAVA/01/2017

Dodano

4 stycznia 2017

Miejsowość

Kraków

Programista JAVA

Branża

Informatyka - programowanie

Ilość miejsc pracy

1

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych. T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to efekt strategicznego partnerstwa T-Mobile i Alior Banku. Dzięki współpracy najbardziej innowacyjnego banku i największego operatora komórkowego, powstała bankowość nowej generacji.

Zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: - przygotowaniu oprogramowania na podstawie projektu, implementacji aplikacji - współpracy z analitykami i departamentami biznesowymi w celu opracowania projektu oprogramowania - organizacji pracy, szacowaniu pracochłonności zadań - implementacji testów jednostkowych i integracyjnych - tworzeniu dokumentacji technicznej

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która: - posiada bardzo dobrą znajomość języka JAVA oraz specyfikacji JEE potwierdzoną minimum rocznym doświadczeniem - bardzo dobrze zna: XML, JSP/Servlets/JEE, Spring, EJB, HTML+CSS - zna zagadnienia związane z wymianą komunikatów za pomocą WebService (m. in. XSD, WSDL, SOAP) - posiada wiedzę na temat JDBC z uwzględnieniem zagadnień transakcyjnych oraz języka zapytań SQL w oparciu o przynajmniej jedną z baz danych np. POSTGRESQL, mySQL lub Oracle - w praktyce obsługuje serwery (np. TOMCAT, JBOSS) - pracuje z jednym z systemów kontroli wersji np. SVN, GIT, CVS. - w stopniu dobrym zna podstawowe wzorce projektowe, algorytmy i struktury danych - posiada umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole- szybko się uczy - jest otwarta i komunikatywna - cechuje się samodzielnością i odpowiedzialnością Twoim dodatkowym atutem jest: - dobra znajomość Framework GWT lub AngularJS - znajomość ASPECTJ - praktyczna znajomość MAVEN - znajomość zagadnień związanych z integracją systemów oraz doświadczenie w pracy z architekturą SOA - znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (OWASP Top 10) - znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - udział w realizacji unikalnego projektu w branży finansowej - pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce - szerokie możliwości rozwoju zawodowego - elastyczne godziny pracy dla osób studiujących - wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia - dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)