Nr referencyjny

programista/NET/12/2016

Dodano

16 grudnia 2016

Miejsowość

Warszawa

Programista.NET (TMC)

Branża

Informatyka - programowanie

Ilość miejsc pracy

1

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Zakres obowiązków

Główne obowiązki: - Implementacja oprogramowania, realizacja testów i w obszarze użytkowania systemu; - Udział w opracowaniu architektury rozwiązania; - Udział w analizie wymagań; - Serwisowanie i rozwój wdrożonego systemu; - Pracy w jednym z zespołów deweloperskich SCRUM.

Wymagania

Oczekiwania: - Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy z platformą .NET; - Bardzo dobrej znajomości języka C# ; - Doświadczenie w projektach w technologiach ASP.NET MVC,WebApi, HTML 5, Javascript; - Podstawowej znajomość SQL i baz danych (SQL Server lub Oracle); - Doświadczenia w realizacji projektów opartych o Entity Framework (lub inny ORM); - Znajomości działania silnika .NET Framework i jego klas bazowych; - Znajomości i umiejętności wykorzystania wzorców projektowych; - Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów wykorzystujących AngularJS, Bootstrap; - Bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego; - Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów; - Samodzielność.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - Pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych; - Nieograniczone możliwości rozwoju; - Atrakcyjne warunki współpracy (współpraca w ramach umowy o świadczenie usług/ B2B).