Nr referencyjny

Projektant/12/2018

Dodano

10 grudnia 2018

Miejsowość

Kraków

Projektant

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

Projektant

Ilość miejsc pracy

1

ERT GROUP SP. Z.O.O. SP. KOMANDYTOWA ERT Group jest prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje wysokiej jakości asortyment akcesoriów GSM, w tym licencyjnych (Disney, Warner Bros, Looney Tunes). Nasza firma posiada oryginalną licencję na produkcję i dystrybucję tego typu produktów z motywami z najpopularniejszych komiksów, bajek oraz filmów.

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będą: - Graficzne opracowywanie nowych produktów - Projektowanie nadruków na etui do telefonów, opakowań oraz materiałów reklamowych - Współtworzenie wizerunku oraz aktywny udział w tworzeniu kreatywnych projektów dla marki - Zarządzanie kilku osobowym zespołem Grafików - Odpowiedzialność za stworzenie wizerunku firmy - Planowanie i koordynowanie projektów - Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i efektywnej współpracy z innymi działami w celu utrzymania sprawnej i rzetelnej obsługi Klientów - Zarządzanie, nadzór, motywowanie i optymalizacja codziennej pracy podległego zespołu ( w tym ocena okresowa) - Zapewnienie wysokich standardów jakościowych pracy działu

Wymagania

Poszukujemy osoby: - Wrażliwej i ukierunkowanej na potrzeby Klienta - Doświadczonej w projektowaniu i przygotowywaniu ich do druku - Wykształcenie kierunkowe mile widziane - ale nie konieczne - dla nas liczy się Twoje portfolio - Posiadającej praktyczną, bardzo dobrą znajomością pakietu Adobe - szczególnie InDesign, Illustrator, PhotoShop - Biegle znającej pakiet MS Office oraz narzędzia komunikacji elektronicznej - Kreatywnej - Gotowej do współpracy zespołowej, dzielenia się wiedzą, wspierania innych - Z wysokim poziomem zaangażowania w pracy - Odpowiedzialnej - Z dużym wyczuciem estetyki

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia - podstawa + bardzo atrakcyjny system premiowy - możliwość szybkiego rozwoju oraz zbudowania własnego zespołu z pozycji Managera - umowę o pracę - pracę w biurze na pełny etat - szkolenia wpisujące się w indywidualną ścieżkę rozwoju Pracownika - pełną wyzwań pracę w świetnej atmosferze w młodym dynamicznym zespole