Nr referencyjny

promotormarki/02/2017

Dodano

9 lutego 2017

Miejsowość

Kraków

Promotor marki

Branża

Marketing / Reklama / Promocja i PR

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

KIANO to marka należąca do firmy specjalizującej się w produkcji urządzeń z zakresu elektroniki użytkowej. Nasze produkty znajdują się na półkach największych sieci handlowych w Polsce i w Europie.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i wsparcie sprzedaży produktów KIANO w sklepach należących do największych sieci handlowych, takich jak: Media Markt, Saturn, Media Expert, RTV EURO AGD. Do Twoich obowiązków będzie należało: - aktywna sprzedaż, rola Ambasadora Marki na terenie wybranej placówki handlowej, - zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów w zakresie wyboru naszych urządzeń, - raportowanie działań do bezpośredniego przełożonego

Wymagania

Atutami idealnego kandydata będą: - doświadczenie w obszarze promocji, sprzedaży, handlu i/lub obsługi klienta, - dyspozycyjność do pracy w następujące dni: piątek, sobota, niedziela, - zainteresowanie nowymi technologiami.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy Ci: - stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie, - zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę, - atrakcyjny system wynagradzania (podstawa plus premia), - szansę na rozwój zawodowy poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach produktowych oraz sprzedażowych, - dla najlepszych możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.