Nr referencyjny

PR/03/2016

Dodano

29 marca 2016

Miejsowość

Kraków

Promotor WowKrakow! Hop on Hop off Bus

Branża

Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Ilość godzin w tygodniu

20

Jordan Group od ponad 25 lat świadczy usługi turystyczne na najwyższym poziomie będąc jedną z największych firm w branży turystycznej w Małopolsce. Tak długie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie wysokich standardów pracy oraz licznych profitów dla naszych Pracowników. Jordan Group oferuje wynajem ponad 30 luksusowych autokarów i limuzyn. Biuro Turystyki Przyjazdowej posiada szeroką ofertą turystyczną dla turystów indywidualnych i grup natomiast Biuro Kongresów Jordan zapewnia profesjonalną organizację konferencji, sympozjów i spotkań biznesowych. Jordan Group jest właścicielem nowoczesnego Centrum Konferencyjnego dla 1200 osób, trzech restauracji i trzech hoteli w Krakowie (Hotel Galaxy****, Pokoje Gościnne Antica, Pokoje Gościnne Jordan) oraz pensjonatu nad Jeziorem Czorsztyńskim (Willa Jordanówka ***). Jordan Group oferuje szereg atrakcji turystycznych m.in. relaks dla ciała w Spa &Wellness, przejażdżkę po Krakowie Retro Tramwajem-Kawiarnią czy podziwianie wielu zakątków miasta z dachu WOWKrakow! Hop on Hop off Busa.

Zakres obowiązków

– sprzedaż biletów na Hop on Hop off Bus na przystankach w centrum Krakowa, – promocja usługi wśród turystów.

Wymagania

– komunikatywna znajomość języka angielskiego, – otwartość i pozytywne nastawienie do świata :-).

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

– zatrudnienie na umowę zlecenie, – szkolenie i wsparcie koordynatora, – elastyczne dni i godziny pracy, – wynagrodzenie: stawka podstawowa 8 zł netto za godzinę + wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży, – firmowy T-shirt oraz czapka.