Nr referencyjny

promotorwycieczek/05/2017

Dodano

29 maja 2017

Miejsowość

Kraków

Promotor wycieczek

Branża

Turystyka

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

3

We are a small family business located in the heart of Medieval Cracow. Our company started operating in june 2005 Since that time we have made every effort to put a smile of satisfaction on all our customers faces. We are a fully licensed transport and travel company our cars are comfortable and air conditioned Our friendly English speaking drivers will make sure that your sightseeing is safe and sound. We are locals and we know our Job well oops not job our passion We know that you have spent time planning your holiday and our team will make sure your trips are tailor made to your requirements safe and worry free at very competetive prices

Zakres obowiązków

zakres obowiązków - promowanie i sprzedaż lokalnych wycieczek dla turystów zagranicznych zgodnie ze standardami firmowymi - prowadzenie raportu sprzedaży / raportu dobowego - obsługa kasy fiskalnej i terminala - dbanie o stanowisko pracy i dobry wizerunek firmy

Wymagania

Czego oczekujemy: - bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem), - dyspozycyjności (biuro otwarte od 8.00-22.00 od pon-niedz) - komunikatywności, - miłej aparycji i schludnego wyglądu, - zapału do pracy i gotowości do pracy również w weekendy

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - elastyczny grafik i czas pracy - pracę w młodym, zgranym zespole - szkolenie przygotowujące do pracy - przyjazną i ciepłą atmosferę - atrakcyjne wynagrodzenie + premie - umowa zlecenie 13zł brutto/h + premie uznaniowe - nabranie cennego doświadczenia w pracy w turystyce!