Nr referencyjny

PH-FR/03/2015

Dodano

18 marca 2015

Miejsowość

Kraków

Przedstawiciel handlowy z językiem francuskim

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Ilość miejsc pracy

1

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Zakres obowiązków

• Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi i nowymi klientami, • Realizacja zakładanych planów sprzedażowych, • Przygotowywanie ofert handlowych, • Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

• Dobra znajomość języka francuskiego • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku • Wykształcenie wyższe lub średnie ,mile widziane w branży technicznej • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji • Nastawienie na realizację postawionych celów • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Stałą i stabilną pracę w renomowanej firmie • Atrakcyjne wynagrodzenie

Tak