Nr referencyjny

PRZEDSTAWICIEL NA CAMPINGU/11/21

Dodano

18 listopada 2021

Miejsowość

Europa

PRZEDSTAWICIEL NA CAMPINGU

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Eurocamp jest liderem na rynku turystycznym w organizowaniu wakacji z dojazdem własnym na najlepszych europejskich campingach. Od ponad 45 lat działamy w Europie, a od 25 lat organizujemy pobyty klientom z Polski. W naszej ofercie znajdziecie ponad 150 campingów w 9 krajach.

Zakres obowiązków

Oto lista Twoich obowiązków:  Przygotowanie zakwaterowania na przyjazd Klientów – sprzątanie, sprawdzanie czy jest w pełni wyposażone, bezpieczne i spełniające standardy  Obsługa Klienta  Wykonywanie dodatkowych zadań podczas przygotowywania zakwaterowań dla gości w trakcie montażu (przed sezonem)  Efektywne organizowanie swojego czasu pracy  Przestrzeganie przepisów BHP  Budowanie dobrych relacji z naszymi partnerami

Wymagania

Nasze wymagania:  Wiek 18+  Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie B1/B2  Doświadczenie w korzystaniu z pakietu Office, Outlooka, Google Drive’a  Doświadczenie w pracy w zespole  Doświadczenie w pracy pod presją czasu  Dostępność w okresie od marca do października 2022 roku na minimum 3 miesiące Eurocamp jest liderem na rynku turystycznym w organizowaniu wakacji z dojazdem własnym na najlepszych europejskich campingach. Od ponad 45 lat działamy w Europie, a od 25 lat organizujemy pobyty klientom z Polski. W naszej ofercie znajdziecie ponad 150 campingów w 9 krajach. Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: PRZEDSTAWICIEL NA CAMPINGU Oto lista Twoich obowiązków:  Przygotowanie zakwaterowania na przyjazd Klientów – sprzątanie, sprawdzanie czy jest w pełni wyposażone, bezpieczne i spełniające standardy  Obsługa Klienta  Wykonywanie dodatkowych zadań podczas przygotowywania zakwaterowań dla gości w trakcie montażu (przed sezonem)  Efektywne organizowanie swojego czasu pracy  Przestrzeganie przepisów BHP  Budowanie dobrych relacji z naszymi partnerami Nasze wymagania:  Wiek 18+  Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie B1/B2  Doświadczenie w korzystaniu z pakietu Office, Outlooka, Google Drive’a  Doświadczenie w pracy w zespole  Doświadczenie w pracy pod presją czasu  Dostępność w okresie od marca do października 2022 roku na minimum 3 miesiące Mile widziane:  Znajomość innego języka obcego (niemieckiego, francuskiego, włoskiego)  Doświadczenie w pracy na campingu  Elastyczność pod względem godzin pracy i wykonywania zadań

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy:  Zakwaterowanie w pełni wyposażonym namiocie lub mobile home’ie  Pracę w międzynarodowym zespole  Szkolenie w języku angielskim na campingu  Pokrycie kosztów transportu do miejsca pracy  Zniżkę na wakacje z Eurocamp dla rodziny i przyjaciół (zapytaj o warunki)  Atrakcyjne wynagrodzenie (jego wysokość zależna jest od kraju, w którym wykonywana jest praca – minimalne wynagrodzenie to 6400 zł brutto miesięcznie)