Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

przedstawiciel naukowy/medyczny/11/2018

Dodano

9 listopada 2018

Miejsowość

Kraków i okolice

Drukuj

przedstawiciel naukowy/medyczny

Branża

Farmacja / Biotechnologia

Nazwa stanowiska

przedstawiciel naukowy/medyczny

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Firma KRKA, producent, dystrybutor i eksporter wysokiej jakości leków generycznych. Jesteśmy jedną z wiodących, odtwórczych firm farmaceutycznych na polskim rynku. Od niemal 40 lat oferujemy polskim pacjentom wysoką jakość naszych produktów o potwierdzonym badaniami profilu bezpieczeństwa.

Zakres obowiązków

Reprezentowanie firmy w środowisku medycznym

Wymagania

nastawienie na rozwój, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy, nastawienie na realizację wyznaczonych celów, ambicja i nastawienie na rozwój

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Praca w godz. 8-16, od poniedziałku do piątku. Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy( samochód, Ipad, telefon), pakiety szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy, stabilność zatrudnienia.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."