Nr referencyjny

PSYCHOTERAPEUTA/01/22

Dodano

19 stycznia 2022

Miejsowość

Warszawa

PSYCHOTERAPEUTA

Branża

Medycyna / Opieka zdrowotna

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

4

Ilość godzin w tygodniu

20

Centrum DBT Emocje to miejsce, w którym naszą pasję przekuwamy w działania. Jesteśmy zaangażowanym zespołem, który pomaga ludziom wyjść z największych kryzysów, bo wierzymy, że podstawą w terapii jest akceptacja i jednocześnie na kierunkowanie na zmianę. Zajmujemy się terapią dialektyczno-behawioralną. Poszukujemy psychoterapeutów do prowadzenia indywidualnej psychoterapii w nurcie 3 fali terapii poznawczo-behawioralnej. Nasze Centrum Psychologiczne mieści się w samym centrum, w Warszawie. Nasze długoletnie doświadczenie na rynku, to gwarancja stabilności, dużej liczby pacjentów oraz zaplecza marketingowego i możliwości promowania swojej osoby. Pracujemy z dorosłymi i nastolatkami 15+ (czasami młodszymi). Prowadzimy terapie indywidualne i grupowe zarówno stacjonarnie, jak też online.

Zakres obowiązków

Pracujemy z dorosłymi i nastolatkami 15+ (czasami młodszymi). Prowadzimy terapie indywidualne i grupowe zarówno stacjonarnie, jak też online. Więcej o nasz, można znaleźć na naszej stronie: https://psychoterapia.ws/

Wymagania

Od naszych kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego psychologicznego (tytuł magistra psychologii), ukończenia lub w trakcie nauki w szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej (minimum na 2 roku), dostępności min. 20 godzin tygodniowo, mile widziane szkolenia i umiejętności z zakresu 3 fali terapii poznawczo behawioralnej, wysokiej empatii, kultury osobistej oraz sumienności przestrzeganie etyki zawodu

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom, wysokie wynagrodzenie, uczestnictwo w superwizjach grupowych, zapewniamy dostęp do dużej liczby pacjentów oraz opiekę marketingową, możliwość promowania się na naszych kanałach social media i współtworzenia treści na blogu, wsparcie w prowadzonych procesach terapeutycznych, umowę o współpracy (b2b), bardzo przyjazną atmosferę pracy