Nr referencyjny

Chcę z Wami pracować!

Dodano

15 czerwca 2015

Miejsowość

ul. Zielony Dół 4, Kraków

Recepcjonista Centrum Psychoonkologii Unicorn

Branża

Medycyna / Opieka zdrowotna

Ilość miejsc pracy

1

Stowarzyszenie Wspierania Onkologii Unicorn w 2014 roku otworzyło pierwsze w Polsce, stacjonarne Centrum Psychoonkologii, w którym pomoc mogą znaleźć chorzy i ich bliscy z całej Polski. Poszukujemy osoby do pracy w recepcji naszego ośrodka.

Zakres obowiązków

Praca przy rejestracji pacjentów

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie? ● dyspozycyjności, ● doświadczenia w prowadzeniu recepcji, ● umiejętności pracy w zespole, ● zaangażowania, ● kultury osobistej, ● doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Co w zamian oferujemy? ● pracę w dynamicznie rozwijającym się stowarzyszeniu, ● samodzielne stanowisko wymagające kreatywności i zaangażowania ● godne wynagrodzenie, ● pracę, która przynosi satysfakcję ● pracę dla drugiego człowieka