Nr referencyjny

Recepcjonista/Recepcjonistka/05/2018

Dodano

14 maja 2018

Miejsowość

Kraków

Recepcjonista/Recepcjonistka

Branża

Hotelarstwo

Ilość miejsc pracy

1

Hilton Garden Inn to wielokrotnie nagradzania, ekskluzywna, przystępna cenowo marka Hoteli. To ponad 686 lokalizacji w 30 krajach, komfortowa przestrzeń sprzyjająca kontaktom towarzyskim i biznesowym oraz wysokiej klasy udogodnienia. Położony jedynie 12 km od centrum Krakowa, na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków – Balice, Hilton Garden Inn Kraków Airport oferuje swoim gościom 155 funkcjonalnych pokoi, 10 nowoczesnych sal konferencyjnych i całodobowe centrum biznesu.

Zakres obowiązków

Obsługa gości hotelowych.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów: · doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane · komunikatywna znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków · wysoki poziom kultury osobistej · rozwinięte umiejętności interpersonalne · umiejętność pracy w zespole · dobra organizacja pracy · dyspozycyjność · znajomość systemu Opera będzie dodatkowym atutem

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: · stabilne warunki zatrudnienia · szeroki pakiet szkoleń · prywatną opiekę medyczną · dofinasowanie do dojazdów do pracy · system poleceń pracowniczych · kartę Multisport · atrakcyjny system premiowy · możliwość korzystania z pobytów w hotelach sieci Hilton na preferencyjnych warunkach · pracę w zgranym zespole · możliwość rozwoju zawodowego i awansu · elastyczne godziny pracy · dogodny dojazd z centrum Krakowa i okolicznych miejscowości