Nr referencyjny

REC/06/2015

Dodano

1 czerwca 2015

Miejsowość

Kraków

Recepcjonistka / Recepcjonista (3/4 etatu)

Branża

Hotelarstwo

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

32

Opis firmy

Agencja personalna t-people poszukuje dla klienta

Zakres obowiązków

• Obsługa centrali telefonicznej • Rejestracja gości, przyjmowanie interesantów i pracowników firmy • Dystrybucja korespondencji przychodzącej oraz obsługa korespondencji wychodzącej • Organizowanie podróży służbowych, zamawianie biletów, hoteli dla pracowników • Zamawianie art. spożywczych i biurowych • Inne dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – absolwent lub w trakcie studiów, • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, • Dobra znajomość MS Office, • Otwartość, uprzejmość, • Bardzo dobra organizacja pracy, • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową – długotrwała współpraca, • Zatrudnienie na ¾ etatu, • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku, • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe.