Nr referencyjny

Referent ds. sprzedaży (rynek czeski)/09/2017

Dodano

20 września 2017

Miejsowość

Kraków

Referent ds. sprzedaży (rynek czeski)

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Ilość miejsc pracy

1

Opis firmy

P.H. MOTOGAMA SP.J. – dystrybutor części samochodowych

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: • Praca związana z obsługą czeskich Klientów firmy w Dziale Obsługi Klienta. • Kontakt z Klientem e-mailowy, telefoniczny i bieżąca korespondencja. • Realizacja zamówień z rynku czeskiego i rozwiązywanie problemów związanych z procesem sprzedaży. • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego we współpracy z Klientami czeskimi oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy. • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami. • Tłumaczenie tekstów.

Wymagania

Wymagania: - Wykształcenie co najmniej średnie. - Zainteresowanie pracą w branży motoryzacyjnej (znajomość budowy samochodu mile widziana). - Znajomość języka czeskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym (warunek niezbędny). - Gotowość do pracy w systemie zmianowym. - Komunikatywność i samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na klienta, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - Stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę. - Ciekawą pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji. - Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko. - Umożliwiamy kontynuowanie nauki w systemie zaocznym.