Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

MG/03/2015

Dodano

13 marca 2015

Miejsowość

Rząska k. Krakowa

Drukuj

Referent ds. sprzedaży (rynek czeski)

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Nazwa stanowiska

Referent ds. sprzedaży (rynek czeski)

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

30

Opis firmy

P.H. MOTOGAMA SP.J. – dystrybutor części samochodowych w związku z rozwojem usług poszukuje kandydatów do pracy w dziale handlowo-administracyjnym

Zakres obowiązków

• Praca związana z obsługą czeskich Klientów firmy w Dziale Obsługi Klienta. • Kontakt z Klientem e-mailowy, telefoniczny i bieżąca korespondencja. • Realizacja zamówień z rynku czeskiego i rozwiązywanie problemów związanych z procesem sprzedaży. • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego we współpracy z Klientami czeskimi oraz ścisła współpraca z innymi działami firmy. • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami. • Tłumaczenie tekstów.

Wymagania

Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe. Zainteresowanie pracą w branży motoryzacyjnej (znajomość budowy samochodu mile widziana). Znajomość języka czeskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym (warunek niezbędny). Gotowość do pracy w systemie zmianowym. Komunikatywność i samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na klienta, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę. Ciekawą pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji. Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko. Umożliwiamy kontynuowanie nauki

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."