Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

rejestratorka medyczna/03/2018

Dodano

21 marca 2018

Miejsowość

Kraków

Drukuj

rejestratorka medyczna

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

rejestratorka medyczna

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Voxel S. A. - lider na rynku diagnostyki obrazowej w Polsce, oferujący kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie

Zakres obowiązków

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawną obsługę pacjentów oraz rejestrację telefoniczną w systemie teleinformatycznym.

Wymagania

Wymagania: Mile widziani studenci niestacjonarni Szybkie przyswajanie nowej wiedzy, Biegła obsługa komputera, Dyspozycyjność i cierpliwość, Umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych (rozmowa z trudnym pacjentem), Osoba ta powinna odznaczać się wysoką kulturą osobistą, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: ciekawą pracę w ambitnym zespole – w firmie o wiodącej pozycji rynkowej, możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych, przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."