Nr referencyjny

REJESTRATORKA MEDYCZNA/01/23

Dodano

12 stycznia 2023

Miejsowość

Kraków

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Branża

Inne

Ilość miejsc pracy

1

Centrum Stomatologii Wichlińscy to miejsce, w którym kompleksowo leczymy i dbamy o uśmiech naszych pacjentów. Nowoczesny sprzęt pozwala naszym specjalistom uzyskać bardzo dobre wyniki leczenia w szybkim czasie. Stomatologia Wichlińscy to 4 gabinety zabiegowe w Krakowie, 8 w Golicach. Nasz cały zespół to ponad 52 osoby, które każdego pracuje na to, aby nasi pacjenci mogli cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. Jesteśmy gabinetem ze stabilną pozycją na rynku i dwudziestoletnim doświadczeniem. Nasi pacjenci oceniają nas na 9,8 (kliniki.pl) - nie czekaj dłużej i dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

Osobista i telefoniczna obsługa pacjenta Umawianie terminów wizyt, potwierdzanie wizyt Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji medycznej Budowanie pozytywnego wizerunku kliniki Współpraca z pozostałym personelem medycznym

Wymagania

Wykształcenie minimum wyższe Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane) Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i empatia Orientacja na pacjenta, wysoka kultura osobista Umiejętność sprawnej obsługi komputera i urządzeń biurowych Umiejętność pracy w zespole Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Pełny wymiar czasu pracy Możliwość rozwoju zawodowego Szkolenie i stałe wsparcie na etapie wdrażania Nowoczesne narzędzia pracy Stabilny i jasny system wynagrodzeń w oparciu o umowę o pracę Praca według w systemie zmianowym (między 8:00 a 20:00) Szkolenia wewnętrzne Przyjazną atmosferę oraz interesującą pracę w młodym zespole w placówce o wysokim standardzie usług