Nr referencyjny

Pracownik Obsługi Klienta / Pracownik Kuchni

Dodano

6 lipca 2016

Miejsowość

Kraków

Restauracja North Fish w Bonarce zatrudni Pracowników

Branża

Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

3

Ilość godzin w tygodniu

35

North Food Polska S.A. Jest właścicielem ponad 30 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi - Quick Service Restaurants i restauracji z obsługą kelnerską - Casual Dining Restaurants w dwóch formatach: North Fish i John Burg. Restauracje zlokalizowane są w największych centrach handlowych na terenie całej Polski. Nasz rozwój oparty jest przede wszystkim na zaangażowaniu, pasji i zamiłowaniach kulinarnych naszych pracowników. Klient jest dla nas najważniejszy i w trosce o Niego codziennie oferujemy w naszych restauracjach najwyższej jakości potrawy.

Zakres obowiązków

Do obowiązków przyszłych pracowników będzie należało: - bezpośredni kontakt z gośćmi restauracji, - praca na kasie fiskalnej, - praca przy przygotowywaniu posiłków, - prace porządkowe.

Wymagania

- książeczka do celów Sanitarno – Epidemiologicznych z aktualnymi wynikami badań - dyspozycyjne co najmniej 2-3 dni w tygodniu i 2 weekendy/miesiąc - ukończone 18 lat - komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej - dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego uczenia się - entuzjazm i kreatywność w działaniu

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- zatrudnienie na umowę o pracę w różnym wymiarze czasu pracy (1/4, 1/2, 3/4 etatu) - pierwsza umowa na okres próbny (umowa zlecenie na 3 miesiące) - stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od uzyskiwanych wyników - konkursy pracownicze - elastyczność w kwestii sporządzania grafików pracy(możliwość dopasowania grafiku pracy dla osób uczących się wg harmonogramu ze szkoły) - przyjazne środowisko pracy - możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia