Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

REZYDENT BIURA PODRÓŻY/12/2018

Dodano

11 grudnia 2018

Miejsowość

Grecja

Drukuj

REZYDENT BIURA PODRÓŻY

Branża

Turystyka

Nazwa stanowiska

REZYDENT BIURA PODRÓŻY

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Grecos to jeden z czołowych touroperatorów na polskim rynku turystycznym, specjalizujący się w organizowaniu Wielkich Greckich Wakacji. Podczas 15 sezonów zaufało mu ponad milion klientów. Firmę wyróżnia pełne pasji podejście do turystyki, a przede wszystkim do Grecji, która stanowi największą część jej oferty. To marka, która nieodłącznie kojarzona jest z tym krajem. Grecos zatrudnia ponad 100 pracowników w poznańskiej centrali oraz ponad 200 na stanowiskach sezonowych na wakacyjnych destynacjach. O bezpieczeństwo klientów na urlopie dba serwis rezydencko-animacyjny Kalimera Grecos!. To ludzie, którzy zapewniają idealne warunki do przeżycia wakacji pełnych radosnego luzu, daleko od szarej codzienności. Dzięki zgranemu i pełnemu pasji zespołowi pracującemu dla Grecosa z roku na rok przybywa w Polsce grekomaniaków!

Zakres obowiązków

Oczekujemy: zaangażowania, dyspozycyjności i kompleksowej, profesjonalnej opieki nad naszymi klientami w trakcie ich pobytu w miejscu wypoczynku, uznania najwyższych standardów obsługi klienta za priorytet w pracy, motywacji do podnoszenia swoich kompetencji, chęci do stania się lokalnym ekspertem – reżyserem Wielkich Greckich Wakacji!

Wymagania

Wymagania: zdolności organizacyjne i umiejętność pracy zespołowej, prawo jazdy kat. B z minimum roczną praktyką, znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomość j. greckiego będzie dodatkowym atutem), doświadczenie w pracy wymagającej intensywnych kontaktów interpersonalnych (mile widziane doświadczenie w pracy w turystyce jako rezydent, pilot wycieczek, animator), znajomość Grecji, jej kultury, obyczajów i atrakcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi w sezonie letnim 2019 na jednej z greckich destynacji z możliwością przedłużenia współpracy, konkurencyjne, motywujące warunki finansowe, zapewnione przeloty, zakwaterowanie, ubezpieczenie, strój służbowy, auto i narzędzia pracy, wewnętrzne szkolenie przygotowujące do pracy, pracę dla dynamicznie rozwijającego się touroperatora, jednego z największych na rynku polskim, możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."