Nr referencyjny

REZYDENT/12/2017

Dodano

5 stycznia 2018

Miejsowość

Praca zagraniczna: Turcja, Grecja, Hiszpania

CoralWezyr_RGB

REZYDENT Biura Pódroży

Branża

Turystyka

Nazwa stanowiska

REZYDENT

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

10

Coral Travel Wezyr Holidays jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 26 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 15 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 19 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu oraz kraje egzotyczne jak Dominikana, Dubaj, Tajlandia i inne.

Zakres obowiązków

Kompleksowa obsługa klienta w destynacji pod opieką lokalnego kontrahenta, w tym: realizacja transferów lotnisko-hotel-lotnisko, prowadzenie spotkań informacyjnych, sprzedaż i prowadzenie wycieczek, pomoc w komunikacji gości z hotelem i biurem kontrahenta.

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, umiejętność pracy z grupą, znajomość podstawowych zasad obsługi klienta, dyspozycyjność (do pobytu w Turcji w okresie co najmniej czerwiec-wrzesień; bardzo dużym atutem będzie dyspozycyjność od kwietnia do końca października), entuzjazm, pozytywne nastawienie, odpowiedzialność, mile widziane doświadczenie w pracy w turystyce lub studenci/absolwenci szkół o profilu turystycznym, geograficznym, językowym.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Bezpłatne szkolenie w Polsce i w kraju docelowym, Wynagrodzenie: podstawa + prowizja, Przelot tam i z powrotem, Zakwaterowanie bez żadnych kosztów po stronie osób zatrudnionych, Ubezpieczenie, Narzędzia pracy: smartfon i strój służbowy, tablet/laptop, samochód (w wybranych regionach)