Nr referencyjny

Robienie aplikacji Marketing (Facebook etc)/08/2017

Dodano

4 sierpnia 2017

Miejsowość

Kraków

Pomoc w organizacji studiów w Anglii

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

15

Zakres obowiązków

PRACA DLA STUDENTKI/STUDENTA Informowanie i rekrutacja kandydatów na studia w Anglii i Londynie Robienie aplikacji Marketing (Facebook etc) Spotkania na temat studiów w Anglii. Początkowo będzie to praca stosunkowo podstawowa, około 10-15 h na tydzień. Zwykle przynajmniej 4 dni w tygodniu, ale we własnym czasie.

Wymagania

Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym. Obowiązkowość, dokładność, dotrzymywanie terminów, VERY GOOD ATTENTION TO DETAILS. Znajomość j.ang – przynajmniej podstawowa.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Jeśli dana osoba będzie dobrze radzić sobie z pracą, możemy zaoferować pracę stałą w pełnym wymiarze godzin. Wynagrodzenie: do omówienia w zależności od kwalifikacji kandydata, ale konkurencyjne.