Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Samodzielny specjalista/08/22

Dodano

16 sierpnia 2022

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Samodzielny specjalista ds. organizacji studiów podyplomowych

Branża

Administracja biurowa

Nazwa stanowiska

Samodzielny specjalista ds. organizacji studiów podyplomowych

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Galicyjska Fundacja „Wsparcie, Integracja, Rozwój”

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: · Organizacją procesu kształcenia; · Układaniem planów zajęć; · Prowadzeniem dokumentacji związanej z tokiem studiów oraz akt osobowych studentów i nauczycieli akademickich; · Ewidencją i archiwizacją dokumentów; · Obsługą elektronicznego systemu obsługi studentów i wykładowców: · Wsparciem administracyjnym i organizacyjnym studentów oraz nauczycieli akademickich w zakresie ich spraw bieżących; · rekrutacja kandydatów na studia; · wprowadzanie i aktualizacja danych w wewnątrz uczelnianym systemie; · utrzymywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z kandydatami na studia; · utrzymanie jakości obsługi kandydatów i studentów na najwyższym poziomie; · organizowanie akcji i wydarzeń promocyjnych w mediach społecznościowych; · przygotowywanie danych i materiałów niezbędnych do przyjęcia kandydatów na studia; · prowadzenie prezentacji na temat oferty studiów; · uczestnictwo w działaniach promocyjnych m.in. udział w targach edukacyjnych, prowadzenie wysyłki materiałów promocyjnych.

Wymagania

Poszukiwane kompetencje: · wykształcenie min. średnie; · Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata; · umiejętności: pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, radzenia sobie w sytuacjach dużego napięcia/ natężenia ruchu; · Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office; · Kultury osobistej i zdolności nieszablonowego myślenia, pozytywnego nastawienia;

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: · stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; · atrakcyjne wynagrodzenie ustalamy indywidualnie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej; · możliwość udziału w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."