Nr referencyjny

Sekretarz redakcji/01/20

Dodano

13 stycznia 2020

Miejsowość

Kraków

Sekretarz redakcji

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

20

Znak to grupa wydawnicza umiejętnie łącząca działalność w obszarze kultury z biznesowym podejściem. Tworzą ją m.in.: wydawnictwa zajmujące pozycję branżowego lidera, księgarnie e-commerce i stacjonarne, największy portal społecznościowy poświęcony książkom.

Zakres obowiązków

Podstawowe zadania to: - tworzenie dokumentów, nadzór nad ich obiegiem i archiwizacją; - czuwanie nad obiegiem faktur; - dbanie o płynny i terminowy obieg firmowej korespondencji przychodzącej i wychodzącej; - organizacja podróży służbowych pracowników oraz obsługa spotkań biznesowych, przyjmowanie gości; - wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach; - zakupy materiałów biurowych, materiałów promocyjnych.

Wymagania

Chętnie będziemy pracować z osobami, które: - potrafią szybko i sprawnie organizować, planować i priorytetyzować zadania; - wykazują ponadprzeciętne zdolności interpersonalne; - w każdym działaniu cechuje ich dokładność i sumienność; - nie są im obce drobne zagadnienia księgowo – administracyjne; - bardzo dobrze znają pakiet MS Office; - cechuje ich pozytywne nastawianie i poczucie humoru.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Zapewniamy: - przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i możliwość współpracy z ciekawymi ludźmi; - możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania nowych doświadczeń; - elastyczne godziny pracy.