Nr referencyjny

Senior Recruiter/01/20

Dodano

28 stycznia 2020

Miejsowość

Kraków

Senior Recruiter

Branża

HR / Kadry

Ilość miejsc pracy

1

TIVRON to międzynarodowy mistrz doradztwa telefonicznego. Jesteśmy wyjątkowym BPO, bo nasze rozwiązania, gotowość technologiczna i procesowa gwarantują skuteczną obsługę kampanii inbound, outbound oraz customer retention na całym świecie w kilkunastu językach. Stawiamy na rozwój technologiczny Tech-orientation, poczucie wpływu Involve, różnorodność Variety (kompetencyjną, kulturową, językową, pokoleniową), mierzalne efekty, skuteczność Resultful i doskonałość operacyjną Operational Excellence, a wszystko przy zachowaniu autentyczności i naturalności Natural w codziennych relacjach wewnętrznych i zewnętrznych. U nas jest wyjątkowo – wiele kultur, języków, różne pokolenia. Zaczynamy dzień od hallo, ciao, ola, hi czy hei i uwielbiamy ten mix!

Zakres obowiązków

realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska sprzedażowe, aktywne poszukiwanie nowych źródeł dotarcia do potencjalnych kandydatów, publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja aplikacji i ocena kandydatów w systemie rekrutacyjnym, prowadzenie wywiadów telefonicznych i ocena potencjału kandydatów, organizowanie pracy i bieżąca współpraca z sourcerem, przeprowadzanie spotkań F2F z kandydatami, odpowiedzialność za przekazywanie informacji i dokumentów w procesie rekrutacyjnym, uczestnictwo w realizacji projektów związanych z employer brandingiem, tworzenie raportów, analiz HR na potrzeby zarządu

Wymagania

Jesteśmy przekonani, że Ci się uda jeśli: posiadasz co najmniej 4-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (środowisko międzynarodowe), masz bardzo rozwinięte zdolności interpersonalne m.in. umiejętność argumentacji, umiejętność budowania relacji, przejawiasz postawę „can do”, postrzegasz każde zadanie jako szansę aby się wykazać, a trudności tylko bardziej motywują Cię do działania, należysz do osób aktywnych, z inicjatywą, dających z siebie 100%, uważasz sprzedaż za umiejętność przyszłości (dobry rekruter to przede wszystkim dobry handlowiec),.Twoja przedsiębiorczość i determinacja pozwala Ci dokonać (pozornie) niemożliwego,

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój w zespole HR, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania i wyników (podstawa + system premiowy), realne wsparcie, które pomoże Ci być coraz lepszym, benefity, które będą wspierać twój ‘work-life balance’ - dofinansowana karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, firmowe śniadania i owoce oraz dogodna lokalizacja, by szybko dotrzeć tam, gdzie chcesz! pyszną kawę i planszówki, by umilić przerwy, spotkania integracyjne, swobodną atmosferę pracy – u nas każdy dzień jest casual, narzędzia pracy niezbędne do realizacji celów