Nr referencyjny

IT/05/2015

Dodano

13 maja 2015

Miejsowość

Śląsk

SERWISANT/ WDROŻENIOWIEC

Branża

Informatyka - administracja

Ilość miejsc pracy

2

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się usługami informatycznym i związanymi z akceptacją kart płatniczych poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

• Wdrażanie i serwis systemów akceptacji kart płatniczych (w tym terminali POS); • Szkolenie klienta z obsługi sprzętu oraz procedur akceptacji kart ; • Wdrożenia i szkolenia z aplikacji „corporate-banking” u klientów korporacyjnych; • Administracja, naprawy i prace serwisowe sprzętu komputerowego i sieci; • Prowadzenie dokumentacji serwisowej; • Zarządzanie magazynem sprzętowym; • Współpracę z innymi pracownikami.

Wymagania

• Wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe - elektronika, informatyka; • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; • Znajomości zagadnień informatyki (sieci komputerowych); • Mobilne prawo jazdy kat. B; • Dobra sprawność manualne; • Bardzo dobra organizacja pracy • Dokładność, sumienność i rzetelność.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Pracę na pełny etat bez stałego nadzoru, atrakcyjnym systemem premiowym; • Narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop • Szkolenia niezbędne z perspektywy wykonywanej pracy; • Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie.