Nr referencyjny

Specjalista ds. BHP/02/22

Dodano

11 lutego 2022

Miejsowość

Nowy Sącz

Specjalista ds. BHP

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Konspol to nowoczesna firma z tradycją sięgającą ponad 35 lat, specjalizująca się w hodowli oraz produkcji mięsa, wędlin i wyrobów gotowych na bazie kurczaka. W swojej strukturze posiada trzy firmy zintegrowane pionowo – proces produkcyjny jest kontrolowany na każdym etapie. Od stycznia 2019 roku należy do firmy CARGILL będąc częścią Cargill Global Protein Business. Konspol Holding Sp. z o.o., Oddział Nowy Sącz - zakład przetwórstwa kurczaków, który jako pierwszy w Polsce wprowadził do oferty produkty bazujące na unikalnej technologii wytwarzania produktów w 100% z mięsa kurczaka. Obecnie w portfolio firmy znajdują się różnorodne pozycje produktowe we wszystkich asortymentach m.in.: wędliny, pasztety, parówki, kiełbasy, wyroby gotowe convenience, kiełbasy cienkie, wyroby grillowe, wędliny Light, produkty bezglutenowe oraz pierogi.

Zakres obowiązków

2/9/22, 5:36 PM Job Description Print Preview https://performancemanager.successfactors.eu/xi/ui/rcmcommon/pages/jobReqPrintPreview.xhtml?drawButtons=true&jobID=180890&isExternal=... 1/1 Job Title: Specjalista ds. BHP Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników, którzy wykorzystują nowe technologie, dynamiczne analizy i ponad 154 lat doświadczeń, aby łączyć rolników z rynkami, klientów z surowcami oraz ludzi i zwierzęta z żywnością, której potrzebują, aby prosperować. Opis stanowiska Specjalista ds. BHP będzie dbać o przestrzeganie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy przez pracowników stosując ogólną wiedzę na temat praktyk i norm w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa. Będzie odpowiadać również za wdrażanie dobrych praktyk i standardów. Rola ta ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia ryzyka związanego z bezpieczeństwem procesów produkcyjnych firmy. Kluczowe Odpowiedzialności Współpraca ze wszystkimi działami zakładu na wszystkich poziomach personelu, od pracowników produkcyjnych po najwyższe kierownictwo lokalne, w zakresie zdrowia, bezpieczeństwa i higieny pracy. Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych, zgodnie z globalnymi i regionalnymi wymogami, wsparcie w dostosowaniu programu nauczania w celu odzwierciedlenia potrzeb specyficznych dla danego miejsca pracy oraz wspieranie realizacji szkoleń. Doskonalenie procesów bezpieczeństwa, działań kontrolujących bezpieczeństwo na zakładzie. Prowadzenie dokumentacji oraz identyfikacja możliwości poprawy zasad bezpieczeństwa ograniczających ryzyko zagrożenia. Wspieranie w przygotowaniach do audytów firmowych, kontroli rządowych, wizyt klientów i odpowiedzialność za zbieranie danych oraz przygotowywanie raportów potrzebnych do monitorowania wydajności i zgodności podjętych działań. Organizacja podstawowych kwestii i problemów pod bezpośrednim nadzorem, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.

Wymagania

Kwalifikacje MINIMALNE KWALIFIKACJE Tytuł licencjata w dziedzinie BHP lub pokrewnej. PREFEROWANE KWALIFIKACJE Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP. Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym. Mile widziana znajomość zagadnienia dobrych praktyk oraz przepisów bhp i ppoż. Umiejętność szybkiego i elastycznego reagowania w trudnych sytuacjach. Samodzielność i dobra organizacja pracy. Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji międzyludzkich, umiejętność współpracy.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferta pracy dotyczy naszego zakładu Konspol Holding w Nowym Sączu. Oferujemy umowę na zastępstwo. Benefity: Ubezpieczenie na życie Prywatna opieka medyczna Nasza Oferta Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.