Nr referencyjny

specjalista ds. kadrowych/10/19

Dodano

2 października 2019

Miejsowość

Kraków

specjalista ds. kadrowych

Branża

Inne

Ilość miejsc pracy

1

Fundacja Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego "Bratniak" została powołana do życia aktem notarialnym 12 lutego 1992 roku. Fundatorami byli: prof. Lucjan Suchanek, Rektor ds. Studiów, reprezentant Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Janusz Boś, Witold Ryś, Jerzy Roś, Edward Rysiewicz, Grzegorz Wątroba (Murzański) - reprezentujący środowisko akademickie uczelni. Głównym celem działalności Fundacji, określonym w Statucie jest poprawa warunków socjalno - bytowych środowiska akademickiego, wspieranie związanych z tym środowiskiem inicjatyw naukowych, kulturalnych i artystycznych. Realizacja celów statutowych możliwa jest dzięki prowadzonej przez Fundację działalności gospodarczej, a w szczególności działalności hotelowej .

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:   rozliczanie umów cywilno-prawnych, sporządzanie deklaracji miesięcznych ZUS, PIT, przygotowywanie zmian w regulaminach pracy i wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami i przekazywanie do akceptacji przez Zarząd sporządzanie grafików czasu pracy, przygotowywanie listy płac prowadzenie dokumentacji dotyczącej urlopów wypoczynkowych i przyjmowanie zwolnień lekarskich przygotowanie i prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy obsługa procesów związanych z zatrudnieniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umów o pracę obsługa systemu kadrowo-płacowego Comarch OPTIMA oraz Płatnik współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie spraw personalnych, wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez Zarząd przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników, rozliczanie czasu pracy oraz ewidencja nieobecności udzielanie pracownikom wszelkich informacji związanych z regulaminem pracy i wynagrodzeń Fundacji BRATNIAK ewidencja i nadzór nad terminowością badań lekarskich pracowników oraz szkoleń BHP kontrola dokumentacji pod względem rachunkowym i formalnym oraz księgowanie (w tym archiwizacja); prowadzenie wszystkich spraw związanych z dodatkowymi ubezpieczeniami pracowników przyjmowanie wniosków dotyczących Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych i ich opiniowanie udział w kwaterowaniu i wykwaterowaniu studentów zachowanie tajemnicy służbowej i przestrzeganie obowiązujących przepisów o ochronie danych osobowych

Wymagania

Oczekiwania:   Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość programu Płatnik Doświadczenie w pracy z programem Raks będzie dodatkowym atutem Umiejętność pracy z dużą ilością danych Bardzo dobra organizacja pracy Umiejętność pracy w zespole Dokładność i terminowość uczciwość, pracowitość, rzetelność, lojalność zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy wykształcenie min. średnie znajomość prawa pracy mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Comarch ERP OPTIMA

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: wymiar czasu pracy do ustalenia (1/2 do pełnego etatu) stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy pracę w dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego nowoczesne standardy i narzędzia pracy