Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

spec.ds.Obsługi kilienta i reklamacji z j.niem./10

Dodano

20 października 2016

Miejsowość

Kraków

Drukuj
Specjalista ds. Obsługi Klienta i Reklamacji z językiem niemieckim

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Reklamacji z językiem niemieckim

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Obsługi Klienta i Reklamacji

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem jest firma z branży e-commerce, poszukująca ambitnych i zaangażowanych pracowników do Działu Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków

Klasyfikowanie zgłoszeń reklamacyjnych – w języku polskim oraz niemieckim. Udzielanie Klientom niemieckojęzycznym informacji dotyczących zamówień.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Status studenta, gotowość do pracy w pełnym etacie. Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Ciekawą pracę w biurze w centrum Krakowa - od poniedziałku do piątku. Możliwość rozwoju i awansu do innych działów. Wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów: podstawa + premia Dodatkowo: karta sportowa, imprezy integracyjne.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."