Nr referencyjny

Specjalista ds. personalnych/10/17

Dodano

25 października 2017

Miejsowość

Kraków

Specjalista ds. personalnych

Branża

HR / Kadry

Ilość miejsc pracy

1

MOTA-ENGIL Central Europe S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży budowlanej w Polsce. Główne obszary działalności firmy to budownictwo infrastrukturalne i kubaturowe, usługi środowiskowe, nieruchomości oraz prace elektroenergetyczne. Firma istnieje na polskim rynku od 1997 roku, przez ten czas realizując ponad 500 inwestycji w całym kraju. MOTA-ENGIL Central Europe S.A. jest częścią międzynarodowego holdingu MOTA-ENGIL Group, działającego na terenie 20 krajów w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej. Roczne obroty firmy to ponad 2 miliardy euro, co plasuje ją wśród czołówki największych światowych koncernów budowlanych.

Zakres obowiązków

Jeśli : •rekrutacja nie jest Ci obca bo od co najmniej dwóch lat zgłębiasz jej tajniki •interesujesz się szeroko rozumianym obszarem HR i szukasz miejsca, w którym możesz się rozwinąć •posiadasz doświadczenie w pracy z różnymi sektorami biznesu i wiedzę na temat rynku pracy •znasz narzędzia rekrutacyjne i źródła aktywnego pozyskiwania kandydatów •potrafisz zaplanować i efektywnie przeprowadzać procesy rekrutacyjne •chcesz uczestniczyć w innych procesach HR m.in. ocena okresowa, exit interview, organizacja eventów, onboarding i offboarding, komunikacja

Wymagania

A ponadto : •potrzebujesz zmiany i nowych wyzwań •szukasz dynamicznego środowiska, w którym dużo się dzieje •chciałbyś pracować ze zgranym zespołem, dla którego otwarta komunikacja to podstawa •jesteś odważny w działaniu i kreowaniu swoich pomysłów •masz poczucie humoru i Twoja szklanka jest zawsze w połowie pełna •potrafisz pływać (od razu rzucimy Cię na głęboką wodę )

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Co oferujemy? •ciekawe obowiązki, zgrany zespół i pracę w międzynarodowym środowisku •możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach HR-owych •pakiet benefitów ( m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport w kilku wariantach czy darmowy kurs j. angielskiego)