Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Specjalista ds. rachunkowości/04/2018

Dodano

3 kwietnia 2018

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Specjalista ds. rachunkowości

Branża

Finanse i bankowość / Ekonomia

Nazwa stanowiska

Specjalista ds. rachunkowości

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości. Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny” przyznawany przez „Retail Banker International”. Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.

Zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: - budowaniu schematów księgowych dla nowych produktów Banku uwzględniając funkcjonalność techniczną systemów - eksploatowanych w Banku oraz obowiązujące Zasady Rachunkowości interpretacji przepisów z zakresu rachunkowości do oceny rozwiązań proponowanych przez Biznes - opiniowaniu projektów umów i nowych produktów bankowych - wykonywaniu lub zlecaniu wykonania korekt do błędów popełnianych przez użytkowników w systemach

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która posiada: - dobrą znajomość przepisów MSSF/MSR - wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (kierunki ekonomiczne: np. finanse, bankowość, rachunkowość) z praktyczną znajomością matematyki finansowej - umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole - znajomość i umiejętność posługiwania się pakietem MS Office - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny (B1)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - umowę o pracę - pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce - szerokie możliwości rozwoju zawodowego - udział w ciekawych projektach - wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia - dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."