Nr referencyjny

reklamacjeiskargi/02/2017

Dodano

9 lutego 2017

Miejsowość

Kraków

Specjalista ds. Reklamacji i Skarg

Branża

Doradztwo / Konsulting

Ilość miejsc pracy

1

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych. Jako pierwszy polski bank w historii otrzymaliśmy prestiżowy tytuł: „Najlepszy europejski bank detaliczny 2014” przyznawany przez „Retail Banker International”

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: - rozpatrywanie reklamacji i skarg Klientów Banku - dokonywanie księgowań korygujących - kontakt z instytucjami zewnętrznymi w zakresie reklamacji - przygotowywanie odpowiedzi na obsługiwane reklamacje uzasadniające stanowisko Banku

Wymagania

Wymagania: - szeroka znajomość produktów oferowanych przez banki uniwersalne - doświadczenie zawodowe w zakresie bankowości i finansów - wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne) - umiejętność analitycznego myślenia - bardzo dobra organizacja pracy - dokładność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań - znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym Dodatkowym atutem będzie doświadczenie: - na stanowiskach związanych z obsługą reklamacji bankowych w obsłudze systemów ognivo oraz profile w prowadzeniu reklamacji typu chargeback

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Wybranym osobom oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - realne możliwości rozwoju zawodowego w organizacji oraz możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem ekspertów - pracę na samodzielnym stanowisku - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole - bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)