Nr referencyjny

Specjalista ds. rekrutacji/12/2017

Dodano

13 grudnia 2017

Miejsowość

Kraków

Specjalista ds. rekrutacji

Branża

HR / Kadry

Ilość miejsc pracy

1

LSC Communications Europe jest częścią firmy LSC Communications, Inc. (Nasdaq:LKSD) wydzielonej w 2016 z działającej od ponad 150 lat temu korporacji R.R. Donnelley & Sons Company z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie kompleksowych usług poligraficznych, przygotowania materiałów cyfrowych oraz zaawansowanej dystrybucji publikacji. Łączymy wieloletnie doświadczenie z najnowszymi technologiami dostępnymi w branży.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową realizację procesów rekrutacyjnych w ramach bieżących potrzeb oraz koordynację procesu wdrożenia kandydatów do pracy. Zakres obowiązków: • Samodzielna i kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych w ramach bieżących potrzeb (dot. pracowników z Ukrainy oraz Polski) • Prowadzenie procesów zatrudnienia cudzoziemców- legalizacja pobytu i pracy, rejestracja wniosków w Urzędach • Budowanie i zarządzanie bazą danych kandydatów • Realizacja działań employer brandingowych wspierających procesy rekrutacyjne • Wdrażanie programów stażowych i praktyk • Realizacja zadań administracyjnych i raportowych związanych z prowadzonymi rekrutacjami • Odpowiedzialność za budowanie trwałych relacji z pracownikami oraz wewnętrznymi Klientami

Wymagania

Poszukiwane kompetencje: • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego oraz angielskiego - warunek konieczny • Min. 2- letnie doświadczenia w realizacji procesów rekrutacji • Wykształcenie wyższe- mile widziane kierunki to Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologia • Mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu obywateli Ukrainy • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod pozyskiwania kandydatów ( direct serach) • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność i energia w działaniu • Kreatywność i pro aktywności • Umiejętność pracy pod presją czasu • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pełny etat • Dynamiczną, bogatą w wyzwania pracę w bardzo przyjaznej, partnerskiej atmosferze • Różnorodne i ciekawe obowiązki, samodzielność • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie, wśród ekspertów w swojej dziedzinie • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, obejmujące m. in.: - prywatną opiekę medyczną, - ubezpieczenie na życie i NNW, - dofinansowanie do posiłków, zajęć sportowych i kursów językowych