Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Specjalista ds. Robotyzacji/04/2018

Dodano

3 kwietnia 2018

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Specjalista ds. Robotyzacji

Branża

Informatyka - programowanie

Nazwa stanowiska

Specjalista ds. Robotyzacji

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości. Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny” przyznawany przez „Retail Banker International”. Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.

Zakres obowiązków

Opis stanowiska: - Analiza i tworzenie rozwiązań, własnych technik, dodatkowych skryptów, korzystając z narzędzi RPA - Tworzenie skryptów, analiz własnych technik, dodatkowych skryptów, wiedza gdzie przechowywane są pliki, jakie wymagane są zasoby informatyczne w banku. - Analiza i wykorzystanie w celach developmentu infrastruktury i technologii sieciowych, systemów obiegu dokumentów w Banku - Przygotowanie założeń biznesowych i analitycznych w celach programowania robotyzacji

Wymagania

Wymagania: - Umiejętność programowania w dowolnym obiektowym języku - VBA poziom podstawowy - Dobra wiedza dotycząca procesów biznesowych - Dobra wiedza o technologiach IT - Dobra wiedza z zakresu baz danych (MySQL, MS SQL) - Podstawowa wiedza o narzędziach RPA - Angielski poziom dobry

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - umowę o pracę - szerokie możliwości rozwoju zawodowego - udział w ciekawych projektach - wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia - dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."