Nr referencyjny

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu/04/22

Dodano

25 kwietnia 2022

Miejsowość

Kraków

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Branża

Administracja biurowa

Ilość miejsc pracy

1

Student Depot to lider w branży prywatnego zakwaterowania dla studentów w Polsce. Jesteśmy największą w Polsce siecią prywatnych akademików studenckich o wysokim standardzie. Posiadamy 7 obiektów w największych polskich miastach.

Zakres obowiązków

Aktywna sprzedaż i uczestnictwo w realizacji celów sprzedażowych Czynny udział w budowaniu wizerunku firmy w mediach społecznościowych Utrzymywanie relacji z uczelniami i innymi lokalnymi partnerami Dbanie o wysoki poziom i jakość obsługi Budowanie długofalowych relacji z najemcami i troska o ich zadowolenie Animowanie życia społeczności najemców Podstawowa obsługa finansowo–księgowa akademika Wypełnianie bieżących raportów Efektywna współpraca z centralą, innymi oddziałami i podwykonawcami

Wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta Praktyczna znajomość mediów społecznościowych pod kątem budowania wizerunku marki Odpowiedzialność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania Umiejętność pracy w zespole Łatwość w nawiązywaniu relacji Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point) Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie min. B2 – warunek konieczny Mile widziana znajomość innych języków obcych, szczególnie języka rosyjskiego i ukraińskiego Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Motywujące wynagrodzenie (stała pensja oraz okresowe bonusy w zależności od wyników) Realne możliwości wszechstronnego rozwoju w obiekcie i w strukturach spółki Zdobycie doświadczenia u pioniera w dynamicznie rozwijającej się branży w Polsce Codzienny kontakt z ciekawymi młodymi ludźmi z całego świata Pracę w nowoczesnym miejscu zaprojektowanym przez jedną z najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce Świetną atmosferę pracy w dynamicznym zespole Prywatną opiekę medyczną