Nr referencyjny

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta/01/20

Dodano

28 stycznia 2020

Miejsowość

Kraków

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Ilość miejsc pracy

1

Mamy kilkuletnią historię. Jesteśmy multikulturowym i multijęzykowym 250-osobowym contact center w procesie dużych zmian. Nasz zespół tworzą trzy pokolenia kilkunastu narodowości i języków. Mamy sportowców i muzyków, mamy w zespole ludzi, którzy jeszcze mają szczęście być wnukami, albo już mają szczęście być dziadkami. Mamy kilkaset osób, którym się aż chce. Chcemy, by jutro nasza firma była lepszym miejscem, niż jest dzisiaj. I pracujemy na to.

Zakres obowiązków

telefoniczny kontakt z klientami, którzy złożyli zamówienie online; obsługa połączeń przychodzących i wychodzących; badanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie produktów; sprzedaż produktów i negocjacje cenowe; uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem;

Wymagania

jesteś dostępny w pełnym wymiarze godzin; znasz już, bądź chcesz poznać specyfikę branży telefonicznej sprzedaży; pewność siebie i komunikatywność to Twoje drugie imię; jesteś zmotywowany na osiąganie wyznaczonych celów; lubisz wykazywać inicjatywę;

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

aktywny udział w budowaniu działu sprzedaży; możliwość wykazania się inicjatywą, własnymi pomysłami i kreatywnością; niepowtarzalną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi, wsparcie współpracowników w zakresie codziennych obowiązków - gwarantujemy Ci, że każdego dnia z chęcią będziesz przychodził do pracy; dogodna lokalizacja biura, wygodne i przyjazne środowisko pracy; szkolenia, warsztaty i coachingi poszerzające Twoje umiejętności - z nami codziennie się czegoś uczysz; zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o dzieło lub B2B; wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji - średnio ok. 3-4 tys. zł netto; dodatkowe benefity: dofinansowanie do Karty Multisport, opieka medyczna; zgrany zespół, wspólne wyjścia integracyjne; codziennie świeże owoce, kawa, herbata i inne;